Produktai

Maistiniu požiūriu visaverčiai maisto kokteiliai, batonėliai, ir nootropikai. Būkite pasiruošę kiekvieni dieni su visaverčiu maistu.

Turime
Go

GO Choco

503
€ 2,50
GO Juodo Šokolado skonio batonėlis Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Turime
Go

GO Nuts

504
€ 2,50
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio batonėlis Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 354 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Nebeturime sandėlyje
Flow

FLOW

601
€ 45,00
Puikiai tinka produktyviai dienai! Padidinkite savo dėmesingumą ("Guarana + L-Teaninas") būkite mažiau išsiblaškęs padidinkite reakcijos laiką lengvai persiorentuokite tarp užduočių Sumažinkite nerimą (Ashwagandha) sumažinkite kortizolio lygį Apsaugokite savo smegenis (CDP-Cholinas) CDP-Cholinas yra neuroprotekcinis ir potencialiai pagerina...
  • Pakuotė
Turime
Go

GO Choco X15

€ 36,00
GO Juodo Šokolado skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Choco batonėlių. Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
  • Pakuotė
Turime
Go

GO Nuts X15

€ 36,00
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Nuts batonėlių. Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Nebeturime sandėlyje
Ready

READY 1000g

€ 20,00
Pilnai subalansuotas karštas patiekalas pusryčiams. Visada jauskitės saugiai, kad turite paruoštą maistą, dabar dar patogiau nei bet kada anksčiau!  Ready yra naujo tipo visavertis maistas. Tai visiškas momentinis avižinių košė. Tai reiškia, kad avižos yra jos pagrindas, tačiau mes pagaminome jį maistiniu požiūrių pilnai subalansuotą, tai ko jūs...
Nebeturime sandėlyje
Ready

READY 100g

€ 2,50
Pilnai subalansuotas karštas patiekalas pusryčiams. Visada jauskitės saugiai, kad turite paruoštą maistą, dabar dar patogiau nei bet kada anksčiau! Ready yra naujo tipo visavertis maistas. Tai visiškas momentinis avižinių košė. Tai reiškia, kad avižos yra jos pagrindas, tačiau mes pagaminome jį maistiniu požiūrių pilnai subalansuotą, tai ko jūs...
Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą
Prekės pridėtos prie palyginimo

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.