Go

Nebeturime sandėlyje
Go

GO Choco

503
€ 2,50
GO Juodo Šokolado skonio batonėlis Batonėlis GO turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminų bei mineralų.
Turime
Go

GO Nuts

504
€ 2,50
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio batonėlis Batonėlis GO turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 354 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
  • Pakuotė
Nebeturime sandėlyje
Go

GO Choco X15

€ 36,00
GO Juodo Šokolado skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Choco batonėlių. Batonėlis GO turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
  • Pakuotė
Turime
Go

GO Nuts X15

€ 36,00
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Nuts batonėlių. Batonėlis GO turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į mėgstamiausių sąrašą
Prekės pridėtos prie palyginimo

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.