Go

Turime
Go

GO Choco

503
€ 2,50
GO Juodo Šokolado skonio batonėlis Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Turime
Go

GO Nuts

504
€ 2,50
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio batonėlis Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 354 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
  • Pakuotė
Turime
Go

GO Choco X15

€ 36,00
GO Juodo Šokolado skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Choco batonėlių. Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų (32.4 gramai). Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
  • Pakuotė
Turime
Go

GO Nuts X15

€ 36,00
GO Riešutų ir Jūros druskos skonio pakuotė, kurioje yra 15 GO Nuts batonėlių. Batonėlis "Go" turi mažiau riebalų, mažiau cukraus ir daugiau baltymų. Kiekviename batonėlyje rasite 385 kcal, taip pat daugybę skirtingų vitaminai bei mineralų.
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą
Prekės pridėtos prie palyginimo

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.