Queal naudoja naują siuntinių atsiėmimo būdą – Omniva Click & Collect (paštomatai) ! Tam, kad Jūsų apsipirkimas mūsų elektroninėje parduotuvėse būtų dar paprastenis ir lankstesnis. Omniva paštomatai suteikia Jums galimybę savo siuntinius, bet kuriuo metu ir iš bet kurio siuntėjo ar pardavėjo, atsiimti iš siuntų savitarnos terminalų.

Vietoje to, kad savo siuntinių lauktumėte darbo, namų ar net draugo adresu, Jūs galite pasirinkti atsiėmimą Omniva siuntų savitarnos terminaluose ir savo siuntinius atsiimti Jums patogiausiu metu!

Artimiausią ir Jums patogiausią Omnivos paštomatą galite rasti ČIA

QUEAL produktų pristatymo į artimiausią paštomatą taikoma fiksuota siuntimo kaina, tik 3 eurai. Perkant nuo 50 eurų, pristatymas NEMOKAMAS.

Paštomatų privalumai:

  • Siuntos pristatymas Lietuvoje per 1 d.d.
  • Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos pristatomos šeštadieniais (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena).
  • Siunta paštomate saugoma 7 d.
  • Gavėjas gali atsiimti siuntas iš paštomato bet kuriuo paros metu, nes paštomatai nėra pririšti prie šalia stovinčių objektų darbo laiko.
  • Paštomatai išdėstyti lankomiausiose vietose.
  • Apie siuntos pristatymą į paštomatą, Gavėjas nemokamai informuojamas trumpąja SMS žinute bei elektroniniu laiškus.
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą
Prekės pridėtos prie palyginimo

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.