QUEAL Lietuva (Gee Team, UAB)
cart10 0 Krepšelis
3 Paskyra
Susisiekite
4 Informacija
123

Paskutinį kartą ši prekė buvo įdėta į krepšelį: 2020-03-08

FLOW

FLOW yra nootropinis maisto papildas, kuriame yra keturi ingredientai: guarana, L-teaninas, CDP-cholinas ir ashwagandha. Šie kruopščiai parinkti ingredientai padės jums sukurti produktivesnę darbo dieną.

Galite pridėti kaušelį FLOW nootropiko prie bet kokio gėrimo (įskaitant Queal), kuris turi neryškų aviečių skonį. Pamiršk apie kavą, FLOW nukels tave į 21-ąjį amžių.

€ 45,00
Pristatymas per 1-2 darbo dienas.
Kiekis
Turime

5
flow
QUEAL
Žiūrėti visus produktus QUEAL

FLOW Įžanga

Mūsų misija Queal yra efektyvesnis gyvenimas naudojant mitybos sprendimus. Šiandien norėčiau supažindinti jus su naujausiu produktu, sukurtu siekiant šio tikslo: Queal Flow.
Queal Flow yra moksliškai pagrįstas papildas, suteikiantis jums proto pranašumą. Viena porcija per dieną su pusryčiais ar pietumis suteiks jums pastebimą pagreitį ir pažinimo gebėjimus.
Puikus derinys su Queal patiekalais.

Kai Queal maisto produktai tiekia jums visas būtiniausias maistines medžiagas, Queal Flow suteikia neesminį, bet teigiamą poveikį maistinėmis medžiagomis, skirtomis konkrečiai teigiamam kognityviniam poveikiui.

Šiame straipsnuje pateikiama tik trumpa Flow apžvalga. Visada galite spustelėti konkrečius ingredientus, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip veikia Flow ir kaip jis pagamintas!

Nootropikai

Nootropikai šiuo metu yra aktualus dalykas. Konkretūs junginiai, kurie, kaip manoma, daro didelę įtaką smegenų veikimo veiksmingumui ir efektyvumui. Šiuo metu yra kažkur pilkojoje zonoje tarp pseudo moksijos ir faktinio mokslo.
Čia, Queal, kruopščiai pažvelgėme į visų rūšių nootropinių junginių tyrimus ir pabandėme atrūšiuoti kviečius iš pelų.
Mes išsiaiškinome tai, kad yra keletas (nebūtinų) maistinių medžiagų, kurios, kaip įrodyta, turi keletą labai pastebimų pažinimo stiprinimo efektų! Mes surinkome geriausius iš geriausių ir pagaminome vieną produktą: Queal Flow. Tai realistiškesnė ir reali versija "Limitless" tabletes.

Koks jo poveikis?

Sumaišykite vieną kaušelį miltelių  su savo rytiniu Queal maisto kokteiliu ir galite tikėtis, kad padidės dėmesingumas bei ryškiai sutrumpės reakcijos laikas. Jums bus lengviau greitai pereiti tarp skirtingų psichologinių užduočių ir patirti bendrų pažinimo gebėjimų padidėjimą. Queal Flow taip pat pagerina pažinimą ir motyvaciją, sumažina nerimą ir stresą. Jei reguliariai naudojate Flow ilgą laiką, taip pat labai tikėtina, kad ilgainiui pagerinsite savo psichinę sveikatą (sumažinsite pažinimo nuosmukį) , ir gali net pagerėti atmintis.

Taigi, iš ko jis pagamintas?

Selektyvus nootropinių, neuroapsauginių junginių ir super maisto derinys. Tiksliau:

  • Guarana - Pietų Amerikos medžio vaisius, džiovintas ir miltelių pavidalo.
  • L-teaninas -  Dažniausiai žaliojoje arbatoje randama amino rūgštis.
  • CDP-Cholinas -  Natūralus junginys, kurį organizmas suskaidomas į naudingus biologinius neurologinius blokus.
  • Ashwagandha - Adaptogeninių šeimos vaistažolė, dažnai naudojama tradicinėje Indijos medicinoje.


Išlaikykite koncentraciją ir aukštą psichologinės energijos lygį
Queal Flow yra šiek tiek kofeino. Šis stimuliatorius sukuria sustiprinto dėmesingumo ir psichologinės energijos jausmą. Kofeino (iš guaranos) ir L-Teanino derinys suteikia jums lengvesnio susikoncentravimo ir ramybės jausmą atliekant įvairias užduotis.
Sunku apibūdinti nesistengdamas tai patys. Jūs tai sužinosite, kai jis taps jums.
Pagerinkite reakcijos laiką
Šis Guaranos ir L-Teanino kombinacija taip pat parodė, kad žymiai sumažėja reakcijos laikas visose užduočių srityse ir suteikia galimybę greičiau persijungti į skirtingas psichologines užduotis.
Pagerina mokymąsi ir atmintį - tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę
Be to, kad būtų pasiektas produktyvesnis mąstymas, Flow taip pat teikia įvairias maistines medžiagas, kurios yra labai naudingos, gerinant mokymąsi ir atmintį. Pavyzdžiui, CDP-cholinas organizme išsiskiria į Choliną ir Uridiną, kurie yra žinomi dėl jų neuroapsauginių savybių. Taip pat yra keletas ankstyvųjų tyrimų, kurie rodo, kad šios medžiagos didina mokymosi gabumus, nors šių teiginių veiksmingumas dar nėra išbandytas.
Sumažina nerimą / stresą ir pagerina motyvaciją (kaip rezultatą).
Ashwagandha įtraukta į Queal Flow sudėtį suteikia keletą bio-neurologinių junginių, kurie, kaip įrodyta, mažina kortizolio lygį organizme, labiausiai nusistovėjusį streso ir nerimo žymeklį. Ashwagandha taip pat buvo įrodyta, kad pagerina motyvaciją, nors tai, atrodo, yra sumažėjusio nerimo poveikis, o ne Ashwagandha papildo rezultatas.
Galiausiai yra daug įrodymų, kad Ashwagandha pagerina miego kokybę - svarbų produktyvios dienos aspektą.
Sumažina kognityvinį nuosmukį
Yra daug tyrimų, rodančių, kad įvairūs Queal Flow junginiai gali turėti reikšmingą neuroapsauginį poveikį, taip sumažinant kognityvinį nuosmukį. Idėja yra tai, kad anksti pradedant ilgalaikiu šių maistingųjų medžiagų papildymu galima atsikratyti senėjimo poveikio mūsų atmintyje.

Specifinė nuoroda

SIŲSTIS PILNĄ
FLOW SUDĖTĮ
pdf.png

Ingridientai 7.5gFlow
Guarana
Guarana arba Paulinia cupana sėklos yra vaistažolė iš Amazonės baseino. Guaranoje yra 10% kofeino (88 mg).
875mg
CDP-Cholinas
Taip pat žinomas kaip citikolinas ir paprastai randamas mėsoje, kiaušiniuose, žuvyje, ir tam tikrose daržovėse.
250mg
L-teaninas
L-teaninas yra aminorūgštis, kuri nėra įprasta mityboje. Paprastai yra randama (žaliojoje) arbatoje.
200mg
Ashwagandha
Ashwagandha yra žydinčiųjų šeimos augalas, kuris dažniausiai auga sausesniuose regionuose visoje Indijoje, Nepale, Jemene ir Kinijoje.
750mg

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias

3

Paieška

Galite ieškoti pagal populiarias žymes:

Mano paskyra

Neturite paskyros?
Susikurkite ją čia
4