QUEAL Lietuva (Gee Team, UAB)
cart10 0 Krepšelis
3 Paskyra
Susisiekite
4 Informacija

QUEAL - greitas ir sveikas maistas, kuris padeda jums kurti daugiau.

Maisto pakaitalo kokteiliai (taip pat žinomi kaip soylent) formuoja maisto ateitį. Jie derina tradicinių maisto produktų maistinę vertę su patogumais ir greito maisto greičiu. "Queal" gamina ir parduoda greitą maistą, kuris yra visiškai subalansuotas maisto kokteilis, visoje Europoje, JAV bei Kanadoje.

Kiekvieną dieną turi 24 valandas. Tačiau mums visada atrodo, kad turime daugiau ką nuveikti, nei mes galime tai padaryti. Mes norime praleisti daugiau laiko namuose, atlikti dar daugiau darbų ar galbūt pamiegoti šiek tiek ilgiau. Laiko ar energijos trūkumas niekada neturėtų būti priežastis ne gyventi puikaus gyvenimo. Tai yra pagrindinė priežastis gerti "Queal" kokteilius: kad jūsų gyvenimas taptų lengvesnis ir sudarytų sąlygas sukurti kažką dar daugiau.

"Queal" yra "viskas viename" kokteilis, kuriame yra visos reikalingosios maitinamosios medžiagos žmogui. Mišinį sudaro ne mažiau kaip 100% vitaminų ir mineralų, taip pat kruopščiai subalansuotas baltymų, angliavandenių ir esminių riebalų mišinys. Be to, mes turime Go: batonėlį susidedantį iš 20% RPN, kuris gali pakeisti nedidelį maistą kelyje.

Beveik tobulas lastelienos bei greitai ir lėtai pasisavinamų angliavandenių mišinys leis jums visą dieną judėti be hipoglikemijos (organizmo būsena, kai gliukozės kiekis kraujyje yra per mažas) požymių. Su Queal jūs daugiau niekada nebebūsite alkanas. Kiekvienai gyvensenai yra skirtingas kokteilis: pakeiskite 1, 2 ar 3 maistus kartus per dieną, numeskite ar priaukite svorio, palaikykite savo tonusą sporto salėje, viska tai yra įmanoma.

Daugiau nei 2,500,000 maisto pakuočių.

Nuo pat savo veiklos pradžios 2014 m. vidurio "Queal" nuolat augo. Vygdome užsakymus nuo Lietuvos iki Ispanijos, mes parduodame kokteilius ir batonėlius visoje Europoje. Nuo tada mes pardavėme daugiau kaip 2,500,000 maisto pakuočių.

"Queal" įkūrė du verslo absolventai iš Erasmus universiteto Roterdame. Mes naudojame mokslą, kad maistas būtų geresnis. Kartu su mitybos specialistais ir kitais ekspertais mes dirbame, kad žmonės galėtų valgyti sveikiau.

Mes žinome, kad žmonės mėgsta gaminti maistą, kad vakarienė yra socialinė veikla, ir kad gyventi geriant kokteilius gali būti nuobodu. Tačiau mes taip pat žinome, kad žmonės mėgsta patogumą ir kad labiausiai patogus patiekalas yra ne toks sveikas. Todėl mes suteikiame žmonėms greitą maistą - suteikiant jums atgal jūsų laiką ir sveikatą, kad galėtumėte daryti tai, kas jums rūpi.

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias

3

Paieška

Galite ieškoti pagal populiarias žymes:

Mano paskyra

Neturite paskyros?
Susikurkite ją čia
4